Daj się poznać – marketing internetowy

MARKETING INTERNETOWY to przede wszystkim przemyślana strategia, zmierzająca do promocji i zwiększenia widoczności Firmy w internecie. Realizowany w Banku przynosi długofalowe skutki; przyczynia się nie tylko zdobycia jak największej liczby klientów, a co za tym idzie zwiększenia zysków (poprzez udostępnienia wiedzy o oferowanych usługach wśród największej grupy potencjalnych odbiorców), ale również promuje markę, służy budowaniu korzystnego wizerunku banku oraz utrwalaniu więzi na linii bank - odbiorca.

Jeśli Państwa strategia marketingowa będzie dopracowana, Bank odniesie zauważalne korzyści - będzie wyróżniał się na tle konkurencyjnych placówek świadczących usługi bankowe w Państwa rejonie działania poprzez:

 • łatwe dotarcie do ogromnej liczby klientów przez całą dobę - za darmo! Warunek: atrakcyjna i dobrze zbudowana strona www,
 • zwiększenie wiedzy o grupie docelowej poprzez zaawansowane metody analizy,
 • dopasowanie działań do konkretnej grupy docelowej poprzez personalizację komunikatów marketingowych,
 • możliwość zmierzenia skuteczności działań,
 • zoptymalizowanie kosztów kampanii reklamowych,
 • nawiązanie interakcji z odbiorcami; nie są oni biernymi odbiorcami komunikatów marketingowych, ale mają możliwość prowadzenia dialogu z marką i wyrażenia swojej opinii w odpowiedzi na działania marketingowe
 • kreowanie pozytywnego wizerunku Banku.

marketing

marketing internetowy

Zależy Ci na fachowej usłudze? Służymy pomocą!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

SEO - OPTYMALIZACJA STRONY WWW

Podstawową zasadą wykorzystywania marketingu internetowego, jest stworzenie strony www, która będzie dostarczała odpowiednie treści dla potencjalnych klientów. Obecnie, poszukując produktu lub usług, w pierwszym odruchu sięgamy po komputer, telefon lub tablet i ... surfujemy!

Każdy oddział Banku zmuszony jest posiadać własną stronę, chociażby po to, by umożliwić swoim klientom zalogowanie się do bankowości internetowej. Poniżej wskażemy, jak wiele zależy od samej struktury strony www, składni treści, responsywności, bezpieczeństwa - w świetle chęci wypromowania witryny Państwa Banku.

 

Servus Comp Data Security , Mazowiecka 25/502  30-019 Kraków  
tel.  +48 12 631 91 22   biuro@servus-comp.pl
PODEJMIEMY DLA PAŃSTWA KAŻDE WYZWANIE!

 1. Cześć, to jest komentarz.
  Aby zapoznać się z moderowaniem, edycją i usuwaniem komentarzy, należy odwiedzić ekran Komentarze w kokpicie.
  Awatary komentujących pochodzą z Gravatara.

Dodaj komentarz