marketing internetowy

MARKETING DLA BANKÓW

OUTSOURCING MARKETINGU

Czy outsourcing marketingu się opłaca?

Zdecydowanie tak. Nie każdy bank spółdzielczy może sobie pozwolić na zatrudnienie dedykowanego pracownika, który zajmuje się tylko marketingiem.

W małym i średnim banku pracownik ds. marketingu jest z reguły pracownikiem wielofunkcyjnym, wykonującym jeszcze inne zadania. Duże banki spółdzielcze mają dedykowanych specjalistów ds. marketingu.

Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku, warto współpracować ze specjalistami ds. marketingu z firm zewnętrznych. Osoba bardzo dobrze znająca realia banku, w którym pracuje, będzie również bardzo dobrym łącznikiem w kontaktach z firmami zewnętrznymi.

Należy pamiętać, że najważniejszy jest wspólny język między podmiotami. Kluczową sprawą jest, aby w razie braku pożądanych efektów marketingowych, obie strony starały się dociec przyczyny, która powoduje brak spodziewanych wyników. Wspólnie uzgodnione działania zdecydowanie szybciej pozwolą osiągnąć wzrost sprzedaży i zadowolenie Klientów z oferowanych produktów.

Zagadnienia outsourcingu marketingu to temat bardzo szeroki. W razie zainteresowania nim zapraszamy do kontaktu. Wspólnie wybierzemy optymalny model współpracy i jej zakres.

 

Servus Comp Data Security , Świętokrzyska 12/403 30-015 Kraków
 
tel.  +48 12 631 91 22   biuro@servus-comp.pl
PODEJMIEMY DLA PAŃSTWA KAŻDE WYZWANIE!