WDROŻENIA SERVUS COMP KRAKÓW

TECHNOLOGIE SIECIOWE

WDROŻENIA W BANKACH

Obecnie nie wyobrażamy sobie pracy bez komputerów oraz sieci komputerowych. Rozwiązania sieciowe pozwalają na udostępnianie zasobów, pracę zdalną i sprawną komunikację pomiędzy użytkownikami.

Sieci komputerowej to ułatwienie w zakresie komunikacji między ludźmi. Korzystając z sieci, użytkownicy mogą komunikować się szybko i łatwo przy wykorzystaniu programów komputerowych i oferowanych w danej sieci usług sieciowych.

W środowisku sieciowym upoważnieni użytkownicy mogą uzyskiwać zdalny dostęp do danych i informacji przechowywanych na innych komputerach w sieci, jak również sami mogą udostępniać posiadane zasoby. Użytkownik korzysta dzięki rozwiązaniom sieciowym z urządzeń peryferyjnych przygotowanych do pracy w takim środowisku.

W procesie projektowania i użytkowania środowiska sieciowego należy pamiętać o mechanizmach centralnego zarządzania zasobami. Zazwyczaj opiera się to o zastosowanie odpowiednich urządzeń sieciowych, wdrożenie stosownego oprogramowania i procedur.

Ważne jest także odpowiednie zabezpieczenie zasobów sieciowych w naszej Firmie przed zagrożeniami płynącymi z zewnątrz, czyli wszystkiego, co może do nas dostać się od strony Internetu. 

Od lat wspomagamy naszych Klientów w procesie projektowania rozwiązań sieciowych, zarządzania nimi oraz audytu istniejących już rozwiązań pod kątem ich zgodności z normami ISO, rekomendacjami bankowymi itp. Dobieramy odpowiednie urządzenia, świadczymy usługi ich konfiguracji oraz rozwiązujemy problemy w istniejących infrastrukturach teleinformatycznych. Dostarczamy urządzenia renomowanych producentów takich jak Cisco, Fortigate, DELL. Audyt posiadanych przez Państwa rozwiązań pomaga pokazać istniejące niedociągnięcia lub błędy a także przygotowuje odpowiednie rozwiązania znalezionych problemów.

Zapraszamy do kontaktu. Z pewnością uda nam się wesprzeć Państwa także w tym aspekcie!

 

Servus Comp Data Security , Świętokrzyska 12/403 30-015 Kraków
 
tel.  +48 12 631 91 22   biuro@servus-comp.pl
PODEJMIEMY DLA PAŃSTWA KAŻDE WYZWANIE!